sobota, 27 kwietnia 2013

3maj się


Autor: Lauren Myracle
Ilość stron: 222
Recenzja
3maj się to wciągająca i zabawna opowieść  o licealnych śmiesznotkach, dołach i bolączkach, a także o przyjaźniach, dzięki którym można to wszystko przetrwać!
W pierwszym dniu po wakacjach trzy przyjaciółki: Maddie (mad maddie), Angela (SnowAngel) i Zoe (zoegirl) przyrzekają sobie, że nie pozwolą głupocie szkoły sie pognębić. W miarę upływu czasu staje się jasne, że kolejna klasa będzie szalona jazdą, wypełnioną pogonią za wymarzonymi chłopakami, matematycznymi torturami, nagłymi wypadkami oraz nieprzewidzianymi spotkaniami. Poza tym z naturą wesołą Angelę dopadnie okropny dół, twarda Maddie popełni błąd, a "grzeczna dziewczynka" Zoe zabuja się w nauczycielu flirciarzu. Czy urocze trio przetrwa ten rok?
Moja opinia
Ta książka średnio mi się podobała, ale może wam się bardziej spodoba. Fajne jest w niej to, że napisana jest w formie czatu. Dziewczyny wieczorami czatują ze sobą i z ich rozmów komputerowych wynikają spotkane ich przygody. Właśnie jakie przygody? Na pewno chcecie się dowiedzieć. Opowiem wam je w skrócie, ale nie wyjawię najfajniejszych momentów, to wy musicie je sami przeczytać! 
Angela zakochała się w bardzo przystojnym chłopaku ze swojej szkoły, ale cóż, wszystko się skomplikowało... Maddie zrobiła wielkie głupstwo. Co prawda za namową Jany (podobno nowej przyjaciółki), która zrobiła jej okropne świństwo. Maddie zdała prawo jazdy i razem z dziewczynami planują wyjazd na Dzień Dziękczynienia. A Zoe, nie potrafi się wyrwać z zauroczenia, które może prowadzić do przykrych skutków...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz