niedziela, 15 września 2013


Autor: Maite Carranza
Ilość stron: 379
Recenzja
Od niepamiętnych czasów białe czarownice z klanów Omar żyją, ukrywając się przed okrutnymi czarownicami Odish. Czekają cierpliwie, by wypełniło się proroctwo. Wszystko wskazuje na to, że wybranka, która ma zakończyć konflikt, jest rudowłosa Selene z Klanu Wilczycy. Gdy kobieta, porzuciwszy nastoletnią córkę, znika, nikt nie ma wątpliwości ekscentryczna czarodziejka opowiedziała się po stronie mroku.
Anaid jako jedyna nie wierzy że jej matka uległa pokusie wiecznej młodości i bogactwa. Ale czy pozbawiona wdzięku siły przebicia i magicznych zdolności dziewczynka może pokonać do swoich racji doświadczone czarownice? Osamotniona i nieufna, Anaid wyrusza w podróż, które odkryje przed nią świat zastrzeżony wyłącznie dla kobiet - pełen magii, niezwykłych możliwości i emocji. Jej wilcze dziedzictwo. 
Moja opinia
Jest to bardzo fajna i bardzo wciągająca książka, mam zamiar dokończyć czytać tą trylogię=)
Anaid ma czternaście, jej życie przekręci się o 360 stopni, gdy jej matka zniknie. Dowie się o sobie bardzo dziwnych i tajemniczych rzeczach, ogólnie wszystko się zmieni. Przepraszam, że tak krótko, ale praktycznie co rozdział jest jakaś tajemnica lub zagadki i nie chciałabym wam ich zdradzić. Czytajcie na pewno to się wam opłaci!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz